Encyklopedie vad

Encyklopedie vad nemovitostí

Jedná se o odborné publikace, které se zaměřuje na problematiku vad a poruch staveb a je určená pro laickou veřejnost. Klade si za cíl předat dlouholeté zkušenosti soudních znalců ze znaleckého ústavu Dekprojekt a expertů z Akreditované Laboratoře AtelierDEK všem, kteří mají zájem o základní prověření technického stavu nemovitostí určených k bydlení. Někdy se říká „blahá nevědomost“, v případě nemovitostí však důsledky nevědomého rozhodování obvykle vedou k nečekaným, hlavně však nepříjemným situacím.

Pokud nejde přímo o zdraví, tak zcela jistě o velké finanční prostředky – ať už se jedná o dlouholeté úspory nebo o hypotéky s dlouholetou splatností zaplacené za nový dům, či o správně investované prostředky do rekonstrukce a sanace vad. Koneckonců o řadě takových neblahých příkladů se lze přesvědčit na stránkách publikace.

Encyklopedie vad nemovitostí je rozdělena na tři díly

1. díl

Obsahuje ty obory, které podle názoru autorů zásadně ovlivňují funkčnost nemovitosti – STATIKA, HYDROIZOLACE – či se dají relativně jednoduše kontrolovat a diagnostikovat – POVRCHY.

2. díl

Zde jsou představeny vady a poruchy v dalších základních technických oborech týkajících se technického stavu nemovitostí – ZVUK A HLUK, POŽÁR A BEZPEČNOST, ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST a ÚNIKY TEPLA. 

3. díl

Věnuje se samostatně TECHNICKÝM ZAŘÍZENÍM BUDOV.

Pro jednotlivé obory je vždy uveden přehled všech typických poruch, a u každé poruchy (či spíše rizika poruchy) je riziko vysvětleno a popsáno a dále jsou vypsány i ovlivňující faktory a projevy, podle kterých jednotlivá rizika poruch rozpoznat. Vůbec nezáleží na tom, zda čtenáři nemovitost zrovna kupují, nebo již nějakou vlastní či užívají. Jde o to, aby s pomocí této publikace čtenáři sami dokázali vytipovat rizika jejího technického stavu, která by jinak mohla zůstat skryta, a podle toho se vědomě rozhodovali, co s nemovitostí dál. Nechť je Vám tato kniha dobrým rádcem!

Jedině přes naší asociaci

Tyto knihy seženete exkluzivně pouze u nás. Neváhejte tak s objednávkou. Vlastní vzdělávání je v obchodě vždy to nejlepší investicí. Knihy jsou jedinečné, napsané odborníky v daných oborech. Buďte před zase o krok napřed před svou konkurencí. 

objednávkový formulář

Tři díly knih encyklopedie vad nemovitostí. Cena 1.590,- Kč

Kontaktní formulář AIN.cz

14 + 10 =

KONTAKT

ADRESA

Tiskařská 257/10
Malešice, Praha 10 
108 00
IČ: 22759069

Představenstvo AIN

Petr Vencl – předseda
Ing. Ctibor Hůlka
Ing. Tomáš Zima
Ing. Pavel Štáf
Ing. Jiří Tencar