×

Kontaktní formulář

Zpráva:


Poskytnutí vámi zadaných osobních údajů je dobrovolné. Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat výlučně pro zpřístupnění obsahu našich webových stránek a nabídky produktů a služeb našeho spolku a nebudeme je předávat žádným třetím osobám ani předávat mimo území EU. Správcem osobních údajů je Asociace inspektorů nemovitostí, z.s IČ: 22759069, se sídlem: Za Pohořelcem 526/16, 169 00 Praha 6, zpracování osobních údajů je prováděno pro účely přímého marketingu v souladu s článkem 6 odst. 1 písm. f) nařízení GDPR. Vaše Osobní údaje budou k tomuto účelu zpracovávány po dobu neurčitou, do vznesení námitky proti zpracování v souladu s čl. 21 odst. 3 nařízení GDPR. Jako subjekt údajů máte právo na přístup k osobním údajům, na jejich opravu nebo výmaz a právo vznést námitku proti zpracování. Pokud vznesete námitku proti zpracování, Vaše údaje nebudou pro účely přímého marketingu nadále zpracovávány a nebudou Vám zasílány další nabídky a pozvánky.

+420 733 168 457

disp@ain.cz

Kontaktní formulář

AIN uzavřela spolupráci s Českou asociací pro nemovitosti

Zpět na přehled

Česká asociace pro nemovitosti, z.s. (CAPNE) si vzala za cíl změnit realitní trh v České republice k lepšímu, bezpečnějšímu a vytvořit rovné podmínky jak pro prodávající, tak pro kupující, pronajímatele, ale i drobné živnostníky a firmy.

Chce nestrannou, nenásilnou a nezkreslenou formou předávat aktuální informace z realitního trhu, poskytovat kvalitní služby a nástroje, vzdělávat širokou veřejnost – to vše s cílem vyšší bezpečnosti realitních transakcí na českém realitním trhu.

Sdružuje subjekty, které cítí potřebu zlepšovat a zkvalitňovat český realitní trh a tím pomáhat zodpovědným vlastníkům nemovitostí, pronajímatelům,  živnostníkům a firmám (působícím na trhu nemovitostí).

Více informací ohledně CAPNE můžete najít na www.capne.cz


19.1.2016

Autor: AIN

Exkluzivní partneři

    

    

     

Telefon

+420 733 168 457

Email

disp@ain.cz

Kontaktní formulář

Kontaktujte nás zde