×

Kontaktní formulář

Zpráva:


Poskytnutí vámi zadaných osobních údajů je dobrovolné. Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat výlučně pro zpřístupnění obsahu našich webových stránek a nabídky produktů a služeb našeho spolku a nebudeme je předávat žádným třetím osobám ani předávat mimo území EU. Správcem osobních údajů je Asociace inspektorů nemovitostí, z.s IČ: 22759069, se sídlem: Za Pohořelcem 526/16, 169 00 Praha 6, zpracování osobních údajů je prováděno pro účely přímého marketingu v souladu s článkem 6 odst. 1 písm. f) nařízení GDPR. Vaše Osobní údaje budou k tomuto účelu zpracovávány po dobu neurčitou, do vznesení námitky proti zpracování v souladu s čl. 21 odst. 3 nařízení GDPR. Jako subjekt údajů máte právo na přístup k osobním údajům, na jejich opravu nebo výmaz a právo vznést námitku proti zpracování. Pokud vznesete námitku proti zpracování, Vaše údaje nebudou pro účely přímého marketingu nadále zpracovávány a nebudou Vám zasílány další nabídky a pozvánky.

+420 733 168 457

disp@ain.cz

Kontaktní formulář

AIN uzavřela mediální spolupráci se serverem BUILDING NEWS

Zpět na přehled

BUILDING NEWS - Váš důvěryhodný průvodce světem realit a stavebnictví

Architekti, developeři, stavebníci, facility manažeři, realitní makléři, bankéři a další profese potřebují ke své práci informace, kterým mohou věřit. Nezajímají je polopravdy a výmysly, ale pouze ověřená fakta. Právě takové informace vám přináší internetový magazín BUILDING NEWS. Naší základní cílovou skupinou je odborná a informovaná veřejnost, nicméně přinášíme i témata, která osloví každého, kdo se alespoň trochu zajímá o reality či stavebnictví.

● Zpravodajství magazínu BUILDING NEWS je rozděleno do řady rubrik, které informují například o aktuálním dění na realitním či stavebním trhu, o nových developerských projektech, o novinkách z oblasti legislativy či správy nemovitostí.

● Nabízíme informace z nejširšího spektra trhu. Přinášíme rozhovory se zajímavými lidmi, profily zajímavých osobností či firem, informujeme o zajímavých projektech.

● Vydavatelem magazínu BUILDING NEWS je agentura MEDIATO. Aktualizace webu probíhá denně, každý den přibude minimálně jeden nový článek. Stránky magazínu navštěvuje momentálně přibližně 1500 návštěvníků týdně.

Více se dozvíte na http://www.buildingnews.cz/


1.9.2014

Autor: AIN

Exkluzivní partneři

    

    

     

Telefon

+420 733 168 457

Email

disp@ain.cz

Kontaktní formulář

Kontaktujte nás zde