×

Kontaktní formulář

Zpráva:


Poskytnutí vámi zadaných osobních údajů je dobrovolné. Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat výlučně pro zpřístupnění obsahu našich webových stránek a nabídky produktů a služeb našeho spolku a nebudeme je předávat žádným třetím osobám ani předávat mimo území EU. Správcem osobních údajů je Asociace inspektorů nemovitostí, z.s IČ: 22759069, se sídlem: Za Pohořelcem 526/16, 169 00 Praha 6, zpracování osobních údajů je prováděno pro účely přímého marketingu v souladu s článkem 6 odst. 1 písm. f) nařízení GDPR. Vaše Osobní údaje budou k tomuto účelu zpracovávány po dobu neurčitou, do vznesení námitky proti zpracování v souladu s čl. 21 odst. 3 nařízení GDPR. Jako subjekt údajů máte právo na přístup k osobním údajům, na jejich opravu nebo výmaz a právo vznést námitku proti zpracování. Pokud vznesete námitku proti zpracování, Vaše údaje nebudou pro účely přímého marketingu nadále zpracovávány a nebudou Vám zasílány další nabídky a pozvánky.

+420 733 168 457

disp@ain.cz

Kontaktní formulář

AIN uzavřela spolupráci s internetovým portálem www.kdechcibydlet.cz

Zpět na přehled

Základním cílem specializovaného internetového portálu Kde Chci Bydlet.cz, který byl pro veřejnost spuštěn již v září roku 2007, je poskytovat zájemcům o koupi nového bytu či rodinného domu přehlednou, srovnatelnou a vždy aktuální nabídku realizovaných či připravovaných rezidenčních projektů od různých developerů a prodejců z celé ČR. V portálu Kde Chci Bydlet.cz proto najdete nejenom konkrétní nabídku volných nových bytů na prodej, ale i aktuální přehled developerských projektů nového bydlení napříč celou Českou republikou.

Nedílnou součástí služeb, které portál Kde Chci Bydlet.cz svým uživatelům poskytuje, jsou i aktuální informace z trhu s novým bydlením, rozsáhlé adresáře, dále přehled aktuálních výstav a veletrhů vztahujících se k nemovitostem či právní a daňová poradna. Od dubna 2008 je na více než pět tisíc adres rozesílán měsíční elektronický Newsletter s pravidelnými rubrikami věnovanými základním makroekonomickým informacím, tipům na nové bydlení, přehledům průměrných cen nového bydlení ve vybraných městech a regionech ČR, zprávám o dění na rezidenčním developerském trhu a aktuálním výstavám, veletrhům, konferencím, seminářům, …

Od roku 2009 vychází u příležitosti veletrhu Bydlení a FOR Arch (na jaře a na podzim) tištěný magazín nazvaný KDE CHCI BYDLET. Ten lze mj. zakoupit u prodejců tisku, či získat na významných tuzemských veletrzích s nomenklaturou bydlení.


25.7.2014

Autor: AIN

Exkluzivní partneři

    

    

     

Telefon

+420 733 168 457

Email

disp@ain.cz

Kontaktní formulář

Kontaktujte nás zde